• 0232 504 00 00
  • Atatürk Cad. No: 384/5 Alsancak, İzmir
  • Pazartesi - Cumartesi: 09:00 - 18:00

SANAL MUAYENE VE FİYATLANDIRMA

  • Home
  • SANAL MUAYENE VE FİYATLANDIRMA

Hastalar bazen uzak yerdedir. İstediği doktora ulaşması zor olabilir. Kafasına her takılan veya vücudunda gördüğü her anormalliği güvendiği doktorla paylaşmak ister. Bu paylaştığı konular sistemik bir hastalığın başlangıç belirtileri olabilir. Doktorundan alacağı öneriler hayatını kurtarabilir. Bu nedenle sanal muayene ile hastalarımızı hastalıklar ve belirtileri doğrultusunda bilgilendirme servisi açmış bulunmaktayız. Tabi bunu yaparken günlük teknolojiye de sonuna kadar kullanıyoruz. Eğer hasta ve hastalığı tam çözemezsek hastayı muayenehaneye çağırıyoruz. Hasta bu muayeneden sonra bize herhangi bir ücret ödemiyor. 37 yıllık bir proktoloji deneyiminden sonra hastalarıma her yönden yararlı olduğuma inanıyorum.

Muayenehaneye gelmeden hastalığın tanısını, size gerekli olan tedavi yöntemlerini ve tedavi sonrası ödemeniz gereken ücreti, merak ettiğiniz başkaca konuları evinizden, iş yerinizden veya oturduğunuz yerden bir telefonla veya sitemize girerek bir tıkla öğrenebilirsiniz.

Sanal muayene tarafımızdan geliştirilmiş bir yöntemdir. Basit şekilde tanımlanırsa online hasta bilgilendirme servisi diyebiliriz. Her nerede olursanız olun telefonun çektiği, internet erişiminin olduğu her yerde kullanabileceğiniz bir sistemdir. Sağlığınız konusunda bizden ücretsiz hizmet alabilmenizi sağlayan bir sistemdir. Bu şekilde zaman kaybınız olmaz. Bize gelebilmek için bir sürü masraf yapmanız gerekmez.

Sanal muayene için internet ortamı olan bir yerde olmalısınız. Bilgisayar, cep telefonu veya tabletinizden ilgili sitemize girip gerekli formu doldurabilirsiniz. Size en kısa zamanda dönüş yapılacaktır. Ayrıca WhatsApp numaramızı kullanabilirsiniz.

Sanal muayene olmak isteyen hastamız örneğin bir beni var ve bu ben büyümeye rengi koyulaşmaya başladı, hasta endişelenmeye başladı. Kendisi Muğla’da ve sırf bunun için İzmir’e gelmek istemiyor. Bu beninin resmini çekiyor. İlgili sitemize girip bir form dolduruyor veya resmi direkt WhatsApp numaramıza gönderiyor. Bizde bu görüntüler bize ulaştığında aynen geri dönüş yapıyoruz. Kanserleşme riski var mı, benin nasıl tedavi edileceğini ve bunun için ne kadar ücret ödeyeceğini kendine bildiriyoruz. Bu şekilde hemoroidler, makad çatlakları, kondilomlar vs tüm hastalıkların sanal olarak muayene edilerek teşhisleri konulmakta, olası ücretlendirilmesi yapılmaktadır.

Bunun dışında hastalarımız hastalığı ile ilgili tetkikleri, röntgen CD’lerini, raporlarını gönderip bilgi alabilirler. 7/24 onların hizmetinizdeyiz.

Sanal muayene için kullanacağınız WhatsApp numaramız 0533 963 54 45’dir. Hastalığınız ile ilgili fotoğraf, laboratuvar tetkiki, röntgen, CD ve raporlarını gönderdiğinizde size hemen dönüş yapılacaktır. Ayrıca 0 (232) 504 00 00 no’lu telefonu arayabilirsiniz.

Hemen Ara
Yol Tarifi