• 0232 504 00 00
  • Atatürk Cad. No: 384/5 Alsancak, İzmir
  • Pazartesi - Cumartesi: 09:00 - 18:00

Hakkında

Hemoroid tedavi merkezi olarak ameliyatsız tedavi yöntemleri kullanılmaktadır. Muayenehanemiz İzmir'de yer almaktadır.

Op. DR. Altan KARAN - Kimdir ?

Op. Dr. Altan Karan 1955 yılında Ankara’da doğdu. Aslen Bolu-Mengen’ lidir. Babası öğretmen olması nedeniyle ilkokulu babasının görev yaptığı Kütahya-Gediz’de bitirdi. Daha sonra o yıllarda öğretmen okulu olarak eğitim veren Balıkesir-Savaştepe öğretmen okuluna gitti. Burada orta öğretimini tamamladı. Daha sonra Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’ne girdi. 6 yıllık bir eğitim sonrası tıp doktoru oldu. Okul bitiminde Bolu Komando Tugayı’nda askerlik görevini yaptı. 1982 yılında ihtisas için Ege Üniversitesi Genel Cerrahi A.B.D’na girdi. Burada ihtisasını tamamladıktan sonra Manisa’da çalıştı. Devlet hizmetinde 25 yıl çalıştıktan sonra emekli oldu.

İzmir’de açtığımız  muayenehanede proktoloji dalında spesifik olarak çalışmaktayız. Muayenehanemizde kıl dönmesi, hemoroid, makad çatlağı, fistüller, lipomlar, kist sebaseler, tırnak batmaları, vücuttaki benler gibi hastalık gruplarını ayaktan tedavi ediyoruz. Bu amaçla radyo frekans, laser, band ligasyon, elektrokoagulasyon gibi çeşitli gereçler kullanmaktayız.

Proktoloji anüs hastalıkları ile ilgilenen bir bilim dalıdır. Genel cerrahi ihtisasının süper ihtisasıdır. Anal bölgedeki hemoroid, fissür, fistül, kondilom, mayasıl, prolapsus vs. hastalıklarla ilgilenir.

Günümüzde ofis tedavisi denilen yöntemleri vardır. Kıl dönmelerinde mikrosinüsektomi yöntemi, hemoroidlerde band ligasyon, lazer THD yöntemleri, fissür vakalarında botox tedavisi, kondilom vakalarında radyo frekans yöntemi yine nasır tedavisinde radyo frekans yöntemi ameliyatsız yöntemlerdir.

0 (232) 504 00 00

Randevu ve Bilgi Hattı

0533 963 54 45

Randevu ve Bilgi Hattı

Hemen Ara
Yol Tarifi